Panele ścienne

Lite drewno ma wielką moc. Gdy aranżujesz – opowiadasz historię. Jaka będzie tym razem? Drewniane panele ścienne Plantwear Home za nią nadążą. System modułowy. Idealne dopasowanie. Twoja decyzja.

Łącz. Wybieraj. Komponuj je obok siebie lub w oddaleniu. Idealnie równo lub w artystycznym chaosie. Przeplataj panele płaskie i 3D. Dodaj lustrzane, magnetyczne i wieszaki. Wszystkie panele ścienne do siebie pasują. Tylko wybierz.

Bo Twoje wnętrze to Twoja historia.

Wybierz rodzaj panelu

panel płaski
panele 3d
Wieszaki
Rownoleglobok
Lusterko

Panele ścienne: płaski heksagon

Klasyka. Prostota. Minimalizm. Nowoczesność. Panele ścienne z drewna w najbardziej surowej postaci. Ale to surowość, która skrywa magię. Nienachalność, która przyciąga uwagę.

Drewniane panele w kształcie plastra miodu o równym, płaskim wykończeniu. Gdy historia Twojego wnętrza potrzebuje subtelności w formie.

Panele ścienne: heksagon 3D

Przestrzennie. Wielowymiarowo. Intrygująco. Tego szukasz? Plaster miodu z głębią. 3D. Z naturalnego, litego drewna.

Bo czasem wolisz, gdy się dzieje. Gdy patrzysz i nie płyniesz dalej. Gdy ściana zatrzymuje wzrok. Zastanawia. Jak panele ścienne heksagon 3D. Główny bohater czy siła napędowa historii Twojego wnętrza? Decyduj.

Panele ścienne: heksagon wieszak

Może być jeden. Centralnie lub z boku. Może jednak 2? Albo 6. Twój pomysł. Twoja historia aranżacji. Drewniany panel ścienny wieszak i tak będzie bohaterem.

Minimalistyczny. Nowoczesny. Funkcjonalny. Otwarty na opowieść, którą chcesz stworzyć we wnętrzu swojego domu. I na Twoje płaszcze, kurtki, torebki czy klucze.

Panele ścienne: listewka prostopadłościan

Pasuje do wszystkich. Choć jedyna nie jest plastrem miodu. Zachwyca. Choć jej forma to klasyka sama w sobie. Urzeka. Bo naturalne drewno po prostu robi wrażenie. Zawsze. Tak jak drewniana listewka na ścianie. 

Panele ścienne mogą się od siebie różnić. Mogą budować historie niejednoznaczne jak ich formy. Ale muszą pasować. I być gotowe na wyzwania, które rzucisz. Nasze – są.

Panele ścienne: heksagon lustro

Widzisz? To nowoczesność. Dowód, że można inaczej. Drewniany panel ścienny z lustrem. Zatrzymany w plastrze miodu. Dopasowany. Subtelny. Charakterystyczny.

Odbicie Twojego pomysłu na wnętrze? Brakujący element w kompozycji, którą tworzysz? Clue Twojej opowieści? Tyle pomysłów. Tyle możliwości. Jeden panel ścienny z lustrem.