Zegary

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Ale zawsze warto wiedzieć, która jest godzina. Tym bardziej, gdy zegar zdobi. Bo to więcej niż czasomierz. Brakujący element w Twoim nowoczesnym salonie? Przyjemny dodatek do sypialni? A może stróż punktualności w korytarzu? Drewniane zegary dają radę. Gdziekolwiek chcesz.

Oryginalność zaklęta w drewnie. Nowoczesny design utrzymany w ryzach klasycznej formy. Drewniane zegary: piękno i elegancja. Nieszablonowość. Wyróżnik. By każdą cudowną chwilę odmierzać w dobrym stylu.

Dla miłośników precyzji i elegancji. Nieco szalony. Ciut zadziorny. Bardzo oryginalny. Drewniany zegar “Groove” – przyjaciel nowoczesnych wnętrz. Rozsmakuj się w jego designie. A on? Ucieszy oko za każdym razem, gdy spojrzysz.

Lubisz klasykę. Preferujesz geometrię. Zachwycasz się regularną formą. Minimalizm gra Ci w duszy. Czujemy to. A drewniany zegar “Clear” odpowiada na Twoje potrzeby. Bo drewno i subtelność zawsze znajdą do siebie drogę.

Świat się kręci, a Ty z nim? Lubisz, gdy się dzieje. Dużo. Kolorowo. Zaczarujemy Twój świat. A drewniany zegar “Pizza” nam w tym pomoże. I przypomni, że tak naprawdę jedyna słuszna pizza to duża pizza.

Smak chwili. Wolność wyrazu. Oryginalność w wersji dark. Ciemniejsza strona pizzy, która odmierza czas. Bo zegar to nie tylko czasomierz. Nonszalancki. Nowoczesny. Nieszablonowy. Jako miłośnik designu – docenisz.

Unowocześniona klasyka. Czasomierz z duszą. Ozdoba z pomysłem. Po prostu pasuje. Do salonu, w którym czytasz. Ale też do kuchni, w której tworzysz. Na koniec: do sypialni, gdzie kreujesz. Znajdź tylko miejsce na kawałek oryginalności, która odmierza minuty.

Wyrazistość. Bo czasem kluczem jest czytelność. Prostota obroni się sama. Gdziekolwiek chcesz – daje radę. Drewniany okrągły zegar. Klasyczne rozwiązanie z klasą. Dla tych, co wolą elegancko. Ale funkcjonalnie.

Panel ścienny? Zegar w kształcie plastra miodu? Jedno i drugie. Bo nowoczesność wymaga. Kompatybilności. Elegancji. Klasy. Ale: w duchu funkcjonalności. Dopasuj swój panel ścienny z zegarem. Stwórz własną historię wnętrza.